e
sv

WhatsApp Yeni Arayüzü İle Kararıyor

526 Okunma
avatar

budaney

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

WhatsApp’ı aktif olarak kullananlara müjdeli haber geldi. Kullanıcıların uzun bir süredir beklediği karanlık mod yakın zamanda kullanıcılara sunulacağı gün yüzüne çıkmış durumda! Bunun haricinde ise WhatsApp iOS için de yep yeni özellikler kullanıcılara sunuldu.

WhatsApp Karanlık Mod İçin Çalışmalarını Sürdürüyor!

Çıktığı andan itibaren  birçok yeniliği kullanıcılara sunan ve gün geçtikçe ise yeniliklerine devam eden popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp gece modunu kullanıcılarına sunup sunmayacağı hakkında meraklar devam ediyordu. Bugün yapılan bir sızıntı ile birlikte Android ve İOS kullanıcılarına sunulacak olan karanlık arayüzün ekran görüntüleri paylaşıldı

Hatırlarsanız eğer yapmış olduğu sızıntılarla tanınan WABetaInfo, uygulamanın son yayınlanan APK’larını inceleyerek şirketin Karanlık Mod üzerinde çalıştığını duyurmuştu. Ayrıca Twitter kullanıcısı, gece modunun OLED ekranlı iOS ve Android cihazlarla oldukça uyumlu bir şekilde çalışacağının da altını çizerek söylemişti.

Geliştirme aşamasında olan karanlık modun paylaşılan ekran görüntülerinden farklı olabileceği de belirtiliyor. Dünyayı sallayan bu özellik ilk olarak İOS kullanıcıları erişebileceğini belirtelim.

Paylaşılan görsellerde görüldüğü gibi bir çok WhatsApp kullanıcısı heyecanla beklediği yeni özelliği yakın zamanda kullanıma sunulması bekleniyor

Fakat kullanıcıların beklediği karanlık arayüz kullanıcılara ne zaman sunulacağı hakkında yetkililerden bir açıklama gelmediğini altını çizerek belirtelim

WhatsApp Yeni Güncellemesi İOS için Sunuldu

Bugün güncel bir şekilde yayınlanan popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp İOS İçin yayınladığı 2.18.100 sürümü ile İOS kullanıcılırının yüzünü güldürecek. Yeni güncellemede İOS 12 ile tam uyumlu şekilde çalışacak hale getirdi.

Bunun haricinde yeni çıkan İphone modelleri içinde sorunsuz bir şekilde uyumlu hale getirilen WhatsApp , sohbet metinlerinin üzerine basılı tuttuğunuzda açılan 3D Touch menüsünün arayüzünü de güncellendiğini net bir şekilde görmekteyiz.

Bunun Haricinde İOS için son güncellemede durumları yanıtlama seçeneği de  yenilendi. Yani sohbet sırasında gönderebileceğiniz tüm eklentileri, durum yanıtlama kısmından da arkadaşlarınıza gönderebilme şansınız olacak.

Sıradaki içerik:

WhatsApp Yeni Arayüzü İle Kararıyor