e
sv

WhatsApp 10. Yaşını Kutladığı Özel Bir Video Yayınladı

465 Okunma
avatar

budaney

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

2009 Yılında hayatımıza giren, Facebook tarafından satın alınan ve kısa sürede ise Dünya’nın en popüler mesajlaşma uygulamalarından biri haline gelen WhatsApp, 10. Yılına özel bir video yayınladı.

WhatsApp tamı tamına 10 yıl önce karşımıza çıktığında MSN, Skype, gibi anlık mesajlaşma uygulamalarına benziyordu. Çıktığı andan itibaren ise bir çok mesajlaşma uygulamasını ise tarihe gömeceği açıkça görülüyordu. 10 Yıl önce Şubat ayında çıkan bu uygulama çıktığı ilk aylarda büyük bir patlama yaşatamadı ve isteneni karşılamamıştı. Gün geçtikçe uygulamayı popüler hale getiren özellik aynı yılın aralık ayında gelen fotoğraf ve video paylaşım özelliği olmuştu.


O güne dek MMS ile kullanılan ve kullanan kişiler tarafından çok büyük bir ilgi ile karşılanan WhatsApp vitesi sona atarak durdurulamaz bir yükselişe geçti. WhatsApp‘ın bu yükselişinden sonra ise bir çok farklı uygulama karşımıza çıksa da hiç biri bekleneni karşılayamadı. Şu an ise WhatsApp karşımıza çıktığı andan itibaren geçen sürede, dünya nüfusunun tamı tamına beşte biri diyebileceğimiz 1.5 milyar kullanıcıya ulaşmayı başardı.


2011 Yılında ise yeni özellikler getirilen grup kurma ve grup sohbeti özelliği ile adeta bizi büyülemiş ve vazgeçilmez bir hal almıştı. Git gide kendini büyütmeye ve kullanıcı sayısını arttırmaya devam eden WhatsApp uygulaması, 2016 yılında 1 milyarı aşkın kullanıcıya ulaştı. Aynı yıl içerisinde ise uçtan uca şifreleme uygulamasına geçen ve video görüşmesi özelliği’de eklenen WhatsApp bakalım karşımıza daha neler getirecek. Günümüzde karşımıza çıkan ve bir anda milyonlarca kullanıcılara ulaşan uygulamaların sonu geldiği gibi WhatsApp‘ında bir gün sonu gelecek fakat o gün bu gün değil. Bu gün WhatsApp‘ın doğum günü. 10. Yılını kutlayan WhatsApp aşağıda bulunan video ile doğum gününü kutladı.

Sıradaki içerik:

WhatsApp 10. Yaşını Kutladığı Özel Bir Video Yayınladı

ladyboy in dubai mia blow pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

entsorgung berlin