e
sv

Uygun Fiyatlı Apple Telefonu iPhone SE Tanıtıldı

343 Okunma
avatar

budaney

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün


ABD’li teknoloji devi Apple’nin uzun zamandır konuşulan uygun fiyatlı yeni telefon modeli iPhone SE tanıtıldı. Türkiye’de fiyatı 5299 Türk lirasından başlayan iPhone SE’nin özellikleri ise fiyatına göre göz doldurdu.

iPhone SE Özellikleri

iPhone SE Ekranı

Apple’nin uygun fiyatlı 2020 model akıllı telefon modeli iPhone SE’nin özelliklerine baktığımız zaman ise 4,7 inç boyutunda. Retina HD bir ekran karşımıza çıkıyor. 1334 x 750 çözünürlüğü destekleyen bu ekran 625 nit parlaklık ve 326 PPI piksel yoğunluğu sunuyor.

iPhone SE Donanım Özellikleri

Apple’nin tanıttığı iPhone SE karşımıza iPhone 11 telefonlarda gördüğümüz Apple A13 Bionic işlemcisi ile çıkıyor. RAM’i açıklanmaya iPhone SE kullanıcılarına ise üç farklı depolama alanı seçeneği sunacak. Bu depolama alanı seçeneklerinin 64 GB, 128 GB ve 256 GB olduğu belirtildi. iPhone SE telefon modellerinin fiyatlarını değiştiren tek detay ise depolama alanının değişimi.

iPhone SE Kamera Detayları

Arkasında tek bir kamera bulunan iPhone SE’nin arkasında kullanılan kamerayı daha öncesinde iPhone XR’da görmüştük. Son zamanlarda gördüğümüz tek arka kameralı Apple telefonu olan iPhone SE’nin arka kamerasının çözünürlüğü 12 MP iken diyafram açıklığı ise f/1,8. 12 MP çözünürlüğündeki iPhone SE’nin arka kamerası kullanıcılarına 4k kalitede saniyede 60 kare video çekimine izin verecek.

Apple A13 Bionic işlemcisi sayesinde Smart HDR desteğine sahip olacak olan iPhone SE’nin ön tarafında ise 7 MP çözünürlüğe sahip bir kamera bulunuyor. iPhone SE’nin ön kamerası sahip olduğu yazılımsal destek ile birlikte porter modunda farklı sahne alternatifleri sunacak.

iPhone SE Kutu İçeriği

Apple, iPhone SE’nin kutusunun içerisinde iPhone SE 18 W hızlı şarj desteğine sahip olsa da 5 W destekleyen bir şarj aleti gönderiyor. Kullanıcıların 18 W hızlı şarj desteğine sahip olmak için ekstradan yeni bir şarj aleti alması gerekiyor. Apple’nin uygun fiyatlı telefon modelinin kutusundan şarj aleti ve kablosu dışında ise başka bir ekipman çıkmıyor.

iPhone SE Teslim Tarihi ve Fiyatı

Apple’nin yeni uygun fiyatlı telefon modeli iPhone SE’nin Türkiye fiyatlarına baktığımız zaman 64 GB depolama alanına sahip olan versiyonun fiyatının 5299 Türk lirası olduğunu görüyoruz.

GB depolama alanı bulunan modeli 5749 Türk lirası iken 256 GB ile en çok depolama alanına sahip olan iPhone SE modeli ise 6599 Türk lirası fiyat etiketi ile satışa çıkacak.

Ön siparişe çıkan iPhone SE’lerin gönderimini 24 Nisan olarak planlayan Apple dünya üzerinde etkisini sürdüren koronavirüs sebebi ile iPhone SE’lerin gönderim tarihini ertelediğini açıkladı. Apple iPhone SE telefonlarının gönderimini yaklaşık 3 hafta erteleyerek 13 Mayıs’a aldı.

windows 10 enterprise lisans satın al

Sıradaki içerik:

Uygun Fiyatlı Apple Telefonu iPhone SE Tanıtıldı

ladyboy in dubai mia blow pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

entsorgung berlin