e
sv

Takipçi Sayısı Yüksek 10 TikTok Fenomeni

7526 Okunma
avatar

budaney

 • e 4

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 4

  Kızgın

 • e 4

  Üzgün

Son yılların en popüler “Sosyal Medya” uygulamalarından biri olan, kullanıcıların birbirinden farklı videolar oluşturup paylaştığı TikTok uygulamasında, milyonlarca takipçiye ulaşmış 10 Türk TikTok fenomenini sizler için sıraladık. Listemizde birbirinden farklı, ilginç isimler bulunuyor. İşte takipçisi yüksek 10 TikTok fenomeni

10. Yalçın Akdoğan(@yakari7)

Çektiği birbirinden farklı videolar ile gündemden düşmeyen Yalçın Akdoğan TikTok‘da 2.8 Milyon takipçi sayısı bulunuyor. TikTok fenomeni Yalçın Akdoğan listemizin 10. sırasında yer alıyor.

9. Yeliz Korkmaz(@semiraminta)

Çektiği birbirinden farklı videolar ile gündemden düşmeyen Yeliz Korkmaz TikTok‘da 5.7 Milyon takipçi sayısı bulunuyor. TikTok fenomeni Yeliz Korkmaz listemizin 9. sırasında yer alıyor.

8. Mehmet Dönmez(@kral10.zeen)

Çektiği birbirinden farklı videolar ile gündemden düşmeyen Mehmet Dönmez TikTok‘da 3.5 Milyon takipçi sayısı bulunuyor. TikTok fenomeni Mehmet Dönmez listemizin 8. sırasında yer alıyor.

7. Doğanay Oğuz(@deliyiz.46)

Çektiği birbirinden farklı videolar ile gündemden düşmeyen Doğanay Oğuz TikTok‘da 5.2 Milyon takipçi sayısı bulunuyor. TikTok fenomeni Doğanay Oğuz listemizin 7. sırasında yer alıyor.

6. Ünal Şahin

Çektiği birbirinden farklı videolar ile gündemden düşmeyen Ünal Şahin TikTok‘da 4.1 Milyon takipçi sayısı bulunuyor. TikTok fenomeni Ünal Şahin Listemizin 6. sırasında yer alıyor.yer alıyor. “Ünal Şahinin hesabı hacklendiği için profilini paylaşamıyoruz. En kısa sürede güncellenecektir.”

5. Ceren Yaldız(@cerenyaldz_)

Çektiği birbirinden farklı videolar ile gündemden düşmeyen Ceren Yaldız TikTok‘da 6.9 Milyon takipçi sayısı bulunuyor. TikTok fenomeni Ceren Yaldız Listemizin 5. sırasında yer alıyor.

4. Ezgi Gizem(@ezgizem)

Çektiği birbirinden farklı videolar ile gündemden düşmeyen Ezgi Gizem TikTok‘da 6.1 Milyon takipçi sayısı bulunuyor. TikTok fenomeni Ezgi Gizem Listemizin 4. sırasında yer alıyor.

3. Koray Zeynep(@korayzeynep)

Çektiği birbirinden farklı videolar ile gündemden düşmeyen Koray Zeynep TikTok‘da 8.4 Milyon takipçi sayısı bulunuyor. TikTok fenomeni Koray Zeynep Listemizin 3. sırasında yer alıyor.

2. Nur Sema(@nnursema)

Çektiği birbirinden farklı videolar ile gündemden düşmeyen Nur Sema TikTok‘da 13.6 Milyon takipçi sayısı bulunuyor. TikTok fenomeni Nur Sema Listemizin 2. sırasında yer alıyor.

1. Burak Özdemir(@cznburak)

Çektiği birbirinden farklı videolar ile gündemden düşmeyen ve Czn burak lakabıyla bilinen Burak Özdemir TikTok‘da 36.6 Milyon takipçi sayısı bulunuyor. TikTok fenomeni Burak Özdemir Listemizin 1. sırasında yer alıyor.

 • CANSU BARDAKÇI
  4 ay önce

  Simdi ceren yaldız en iyi 👍♥️

  yorum beğen
 • Cereninkurabiyesiyim
  9 ay önce

  Şimdi Ceysi 1 Ci sırada ✨❄️❄️❄️
  2021

  yorum beğen
  • budaney
   8 ay önce

   Sıralamalar güncellenecek

   yorum beğen

Sıradaki içerik:

Takipçi Sayısı Yüksek 10 TikTok Fenomeni

ladyboy in dubai mia blow pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

entsorgung berlin