e
sv

Link Kısaltma Link Kısaltarak Para Kazanmak – Linkgec.com

469 Okunma
avatar

budaney

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Son yıllarda, bir çok kişi internetten para kazanmanın yollarını aramakta. İnternetten para kazanmak içinde, birbirinden farklı yöntemler bulunmakta. Bu yöntemlerden biri de link kısaltma işlemi. Linkgec.com üzerinden, link kısaltarak para kazanma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Link kısaltma nedir? Link nasıl kısaltılır? Link kısaltarak para nasıl kazanılır? İşte detaylar…

Link Kısaltma Nedir?

Link kısaltma, web sitelerinde bulunan url adreslerini uzun halden kısa hale getirme yöntemine denir. Yani “https://www.budaney.com/instagram-ne-zaman-kuruldu-adim-adim-instagramin-dogusu/” bu kadar uzun bir url’yi kısaltarak, “https://linkgec.com/go/udbrm9” bu kadar kısa bir url’ye dönüştürebilirsiniz. Bu sayede, linki paylaşacağınız platformlarda uzun halde kötü bir görüntü sergilemeyecek ve kısa hale dönüşecektir.

Link Nasıl Kısaltılır?

Link kısaltma işlemini başarılı bir şekilde yapmak istiyorsanız eğer, öncelik olarak linkgec.com adresine giriş yaparak, üye olmanız gerekmektedir. Siteye üye olduktan sonra, giriş yapın. Giriş işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra, sağ tarafta bulunan bardan linklerim kısmına tıkayın. Linklerim kısmına tıkladıktan sonra ise, sağ üste bulunan yeni link kısalt butonuna basın. Yeni link kısalt butonuna bastıktan sonra, kısaltmak istediğiniz linki kutucuğa girin ve kısalt butonuna basın. Bu işlemi tamamladıktan sonra, linkiniz kısalacaktır.

Link Kısaltarak Nasıl Para Kazanırım?

Link kısaltarak para kazanabilmek için, öncelik olarak linkgec.com sitesine üye olmanız gerekiyor. Siteye üye olup giriş yaptıktan sonra, linklerim kısmına gelin. Linklerim kısmına geldikten sonra ise, sağ üste bulunan yeni link kısalt butonuna basın ve linkinizi önünüze çıkan kutucuğa koyup, kısalt butonuna basın. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra, link kısalacaktır.

Linki kısalttıktan sonra ise para kazanabilmeniz için, kısalttığınız linki arkadaşlarınız ile veya farklı kullanıcılar ile paylaşarak, kısaltmış olduğunuz linke tıklatmanız gerekmektedir. Arkadaşlarınız veya paylaşmış olduğunuz kullanıcılar ile linke tıklama başına para kazanacaksınız. Eğer sizde bu pandemi döneminde evde oturarak para kazanmak isterseniz, linkgec.com tam size göre.

Linkgec.com Güvenilir mi?

Linkgec.com kesinlikle güvenilirdir. Siz değerli kullanıcılar üye olup, para kazanmaya başladıktan sonra, para çekme talebi oluşturabilirsiniz. Para çekme talebiniz maksimum 1 gün içinde onaylanır. Cumartesi ve pazar harici, para çekme talebi işlemleriniz bir gün içinde tamamlanır ve en geç yarın hesabınıza yatmış olur.

Linkgec.com Site İçi Görünüm

Sıradaki içerik:

Link Kısaltma Link Kısaltarak Para Kazanmak – Linkgec.com

ladyboy in dubai mia blow pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

entsorgung berlin