e
sv

Konuştuğum Bir Kişinin WhatsApp’ını Çökertme

2492 Okunma
avatar

budaney

 • e 2

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 1

  Üzgün

Son yıllarda herkesin telefonunda gördüğümüz popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp‘ta, konuştuğunuz veya konuşmadığınız bir kişinin WhatsApp‘ını nasıl çökertebiliriz? Karşımızdaki kişinin telefonunu WhatsApp uygulaması ile nasıl kapatabiliriz? Gerçekten işe yarıyor mu? İşte detaylar…

Karşımızdaki Kişinin WhatsApp’ını Nasıl Çökertebilirim?

Son zamanlarda hemen her telefonda gördüğümüz hatta ve hatta Dedelerimizin Ninelerimizin bile kullandığı popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp‘ta bazı kullanıcıların arkadaşlarına şaka yapmak amaçlı veya sevmediği kişiler için yaptığı WhatsApp çökertme işlemini duymuşuzdur. Peki bunu nasıl yapıyorlar hiç düşündünüz mü? Düşünenler elbet olmuştur. Hatta bazı kullanıcılar taktiğini bile çözmüştür. Fakat bu yazımızda WhatsApp çökertme işleminin nasıl yapıldığını bilmeyenler için anlatıyoruz. Lafı uzatmadan detaylara geçelim…

Karşımızda ki Kişinin WhatsApp’ını Çökertme

Öncelik olarak karşımızda ki kişinin WhatsApp‘ını çökertebilmemiz için bilgisayara geçmeliyiz. Bilgisayara geçtikten sonra ise WhatsApp web’e giriş yapmalıyız. WhatsApp web’e giriş yaptıktan sonra ise kendimize bir kurban seçmeliyiz. Seçtiğimiz kurbana ise WhatsApp‘ın bizi sınırladığı karakter sayısı kadar mesaj atmalıyız. Yani burada limitleri zorlamalıyız.

WhatsApp’ını Çökertmek İstediğim Kişiye Nasıl Bir Mesaj Göndermeliyim?


WhatsApp‘ını çökertmek istediğiniz kişiye yukarıda ki resimde gördüğünüz tarzda bir mesaj gönderebilirsiniz.

Göndereceğim Mesajın Karakter Sayısı Kaç Olmalı?


Yukarıda bulunan resimde gördüğünüz gibi, WhatsApp bize bu bildirimi atana kadar mesajımızı yazmaya devam etmeliyiz. Bu bildirim karşımızı çıktıktan sonra ise “TAMAM” butonuna basıp mesajımızı göndere biliriz.

WhatsApp Uzun Bir Mesajla Nasıl Çöküyor?

WhatsApp‘ın uzun bir mesaj ile çökmesinin sebebi, sınırlanan boyuttan daha büyük bir boyutta mesaj yolladığımız için, dolayısıyla kafayı yiyor. Kafayı yiyen WhatsApp önce kasmaya başlıyor, daha sonra ise çöküyor. Bunun haricinde ise gönderdiğimiz mesajda kurbanımız devamını oku der ise telefonu bile kapanabileceğini unutmayın.

Sıradaki içerik:

Konuştuğum Bir Kişinin WhatsApp’ını Çökertme

ladyboy in dubai mia blow pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

entsorgung berlin