e
sv

İnternet Ortamında Yazı Yazarak Para Kazanmak

426 Okunma
avatar

budaney

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Son zamanlarda , Dünya genelinde bir çok kişi dijital medyaya kaymakta. Bu dijital medyada ise yüklü miktarda para kazanmakta. Dijital medyada para kazanma yöntemlerinden biride ”Blog” sitesi açarak para kazanmak. Peki bu blog sitesi açarak ne yaparsam para kazanabilirim ?

Sizde bu işi yapıyor musunuz ?

Son zamanlarda karşımıza bir çok web sitesi çıkmıştır. Bunlara örnek vericek olursak bizim kendi açtığımız sitemiz www.budaney.com olucaktır. Peki biz bu işe nasıl giriştik önce onu anlatalım.

Ben budaney.com kurucularından ”Berk”. Ben  bu işe baya eskiden beleş siteler açarak girişimimi sağladım. Beleş siteler açarak bir çok çeşitli şeyler deneyerek kendimi bu alanda geliştirmeye başladım. Kendimi bu alanda hazır hissettiğimde ilk girişimim İnstagram Takipçi Hilesi sitesi olan platintakip adında bir site kurdum. Bu siteyle 2 3 ay uğraştıktan sonra bana göre olmadığını fark ettim. Ben daha farklı şeyler yapmak istediğim için bu web sitesini sattım. Bu web sitesini sattıktan 1 yıl sonra kendi adıma olan berksijen.com sitesini açtım. Açtığım bu sitede Sosyal Medya , Web Tasarım hakkında çeşitli yazılar paylaşmaktaydım. Yaklaşık 8 ay berksijen.com sitesinde kendimi daha çok geliştirdiğimi ve artık daha kurumsal işler peşinde koşmayı hedefledim. Bu işlerin belirli bir miktar para götüreceğini ve bu parayı ben tek başıma karşalıyamayacağımı fark ettim ve kendime bir ortak buldum. Bu girişimde ortağımla www.budaney.com sitesini açtık. Bu sitede sizlere 7/24 güncel ve bilgilendirici paylaşımlar yapmaya başladık. Neyse çok boş yaptım konumuza geçelim

Hem yaz hem para kazan.

Son zamanlarda bir çok şey dijital medyaya kaymaya başladı. Artık bir çok kişi gazete almak yerine İnternet’te paylaşılan haberleri okumaya başladı. Peki bu İnternet siteleri para kazanıyor mu ?

Evet arkadaşlar bu İnternet siteleri para kazanıyor. Peki bu İnternet siteleri nasıl para kazanıyor diye soranlar olacak gelin onlara da açıklık getirelim. 

Google‘da gezinirken karşınıza bir çok İnternet sitesi çıkmıştır. Bu sitelere örnek verecek olursak kişisel web siteleri , haber siteleri , oyun siteleri , gezi tatil siteleri vb. gibi siteler. İşte sizin gezindiğiniz bu sitelerde sitenin farklı yerlerinde reklam görürseniz bu o sitenin Google ile anlaşmalı olduğunu ve o reklamlardan para kazandığını göstermektedir. 

Writer’s hands typing on a laptop. Top view.

Ben İnternet sitesi açmayı bilmiyorum ki bunları nasıl yapacağım?

Arkadaşlar bu tarz işlere girişirken yapmanız gereken tek şey araştırmak olacaktır. Önce yapacağınız projeyi kafanızda kuracaksınız , daha sonra ise ben bunu nasıl yapabilirim diye araştırmalarını yapacaksınız. Şunu üstüne basarak söylemeliyim ki artık bir İnternet sitesi açmak eskisi kadar zor değil. Zor olan tek şey açacağınız siteye ziyaretçi çekebilmek olacaktır.  

İnternet sitesi açmadan da para kazanabilir miyim?

Tabi ki ,  İnternet sitesi açmadan da yazarak para kazanabilirsiniz. Tabi yazabilirsiniz dedim ama bir çok kişi merak edecek nasıl kazanacağız diye ona da bir açıklık getirelim. İnternet ortamında gezinirken bir web sitesi karşınıza çıktı. Web sitesinde bir sürü yazarın olduğunu ve bu yazıları yazarların paylaştığını gördünüz. İşte o yazarlar insanlara bilgi vererek paralarını kazanmakta. Sizde İnternet ortamında gördüğünüz popüler siteyle anlaşarak bu şekilde para kazanbilirsiniz.

Web sitesi nasıl açılır bunu öğrenmek isteyenler ise buraya tıklayarak yazımızı gidip okuyabilir

Sıradaki içerik:

İnternet Ortamında Yazı Yazarak Para Kazanmak

ladyboy in dubai mia blow pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

entsorgung berlin