arama

İnstagramda Para Kazanmanın Yolları Nelerdir

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • budaney budaney
 • 1 Yıldız
  Loading...

Herkesin çok merak ettiği ve dillerden düşürmediği ”Sosyal Medya’‘ sitelerinden biri olan İnstagramda binlerce kişi para kazanmanın yollarını aramakta. Peki İnstagramdan para kazanabilirmiyiz ? Gelin bunları daha detaylı anlatalım.

İnstagramdan Para Kazanabilirmiyim ?

Aylık , milyonlarca kullanıcının aktif olarak kullandığı ”Sosyal Medya” sitesi olan İnstagramda gerçekten para kazanabilirsiniz.

Peki İnstagramda neler yaparak para kazanabilirsiniz bunu hiç düşündünüz mü ? Elbette düşünen olmuştur 🙂 ama düşünmeyenler için İnstagramda neler yaparak para kazanabilirsiniz gelin bunları daha detaylı anlatalım. 🙂

İnstagramda Mizah Sayfası Açarak Para Kazanmak

İnstagramda  keşfette geziniyorsunuz. Keşfette gezinirken komik bir gönderi ile karşılaştınız. Gönderiye bakarken güldüğünüzü , eğlendiğinizi ve bunu arkadaşınızla paylaşmak istediğinizi düşündünüz. İşte sizi güldüren ve eğlendiren hatta ve hatta arkadaşınızla paylaşmanıza vesile olan sayfalar mizah sayfalarıdır.

İnstagramda Aşk Üzerine Sayfa Açarak Para Kazanmak

İnstagramda keşfette gezinirken karşınıza ”Sen ne kadar sevmediğini söylesende aynı gökyüzü altında yaşıyor olmamız yeter bana” tarzında bir gönderi ile karşılaştınız. Gönderiyi okuduğunuzda geçmişte yaşadığınız bir takım şeyleri hatırladınız.  Bir anlık üzüntü kapladı sizi. İşte genel olarak bu tarz paylaşımlar yapan sayfalara Aşk sayfaları diyoruz. Şunu söylemek gerekirse bu tarz sayfalarda video paylaşımları , sevgilinize karşı duyduğunuz aşk ve özlemde paylaşılmakta. Yani acı çekerken bir o kadarda sevginin ne kadar büyük olduğunu hatırlartıyor.

İnstagramda Kişisel Hesaptan Para Kazanmak

İnstagramda kişisel hesaptan para kazanmanın bir çok yolu vardır aslında. Bunlar ise ; 

 • İnstagram hesabında komik videolar çekip paylaşan hesaplar.
 • Kaliteli fotoğraflar çekip paylaşanlar

Bu tarz paylaşımlar yapan hesapların takipçileri arttığı ve popüler hale geldikleri için para kazanmaktadırlar.

İnstagramda ne tür yollarla para kazanabilirsiniz bunun bir kaç örneğini sizlerle paylaştım. Başka yollar yok mu tabiki de var ama ben en popüler olanlarını sizlerle paylaştım. Gelelim bu dediğim yollardan nasıl para kazanılıyor.

İnstagramda Para Kazanmak

Bu yollara giriş yapan kişilerin İnstagramdan para kazanması için yüz binlerce hatta milyonlarca takipçiye ulaşması gerek. Kısaca şöyle söylemek gerekirse popüler hesap olmak zorunda. Popüler hesap olduktan sonra , şirketini , ürününü veya başka bir şeyi tanıtmak isteyen bir kişi size mesaj atmakta. Size mesaj atan kişiyle belirli bir şekilde anlaştığınız takdirde , o kişinin reklamını sayfanızda yapıyorsunuz. Sayfanızda yaptığınız reklamı ise sizin takipçileriniz görüyor. 

Bu yolda hem ürününü reklam yaptıran kişi kazanıyor hemde siz kazanıyorsunuz.

İnstagramda ürün satarak da para kazabilirsiniz onu bir başak yazımızda sizlere anlatacağım bizi okuduğunuz için teşekkür ederiz 🙂

Diğer ”Sosyal Medya” haberlerine buradan ulaşabailirsiniz.