e
sv

İnstagram Spam ve Şikayet Edilmeme Metodu

3437 Okunma
avatar

budaney

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 2

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İnstagram’da, son zamanlarda bir çok kişi şikayet ediliyor veya spam yiyor. Şikayet edilen veya spam yiyen hesaplar ya kapanıyor, ya da çeşitli geçici veya kalıcı engeller yiyor. Bunların önüne geçebilmek adına, sizler için efsane bir metot geliştirdik. Popüler Sosyal Medya uygulaması İnstagram Spam yememe metodu, İnstagram Şikayet edilmeme metodu.

İnstagram’da Şikayet Edilirsem Hesabıma Ne Olur?


Son zamanlarda, bir çok kullanıcının İnstagram hesapları farklı kullanıcılar tarafından şikayet edildiği için kapanıyor. Bunların başında da en çok kullanılan ve işe yarayan şikayet edilme metodu, bu hesap beni taklit ediyor metodu. Bu metodun kullanım amacı, hedef aldıkları hesabı kolay bir şekilde kapatabilmek. Peki bu metot nasıl kullanılır buraya tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz.

Bu metot yüzünden hesabınız kapanmaması içinde, şikayet edilmeme metodunu kullanmanız gerekmekte.

İnstagram’da Spam Yersem Hesabıma Ne Olur?

İnstagram’da bir çok kişinin hesabı başka kullanıcılar tarafından Spam edilmekte. Hesapları Spam yiyen kişilerin İnstagram hesapları ise çeşitli zararlar görmekte. Bunlar başlıca;

Bir kaç gün boyunca diğer kullanıcılara takip isteği gönderememe, bir kaç gün paylaşılan fotoğrafları beğenememe veya yorum atamama, yorum atan kullanıcıların yorumlarını beğenememe ve en kötüsü de paylaştığınız gönderileriniz keşfete düşmemesi ve az etkileşim alması gibi çeşitli zararlar görebilmekte. Bunların önüne geçebilmek içinde, İnstagram’da spam yememe metodunu kullanmanız gerekmekte.


Peki İnstagram Spam ve Şikayet edilmeme metodu nasıl aktif edilir? Nasıl kullanılır? İşte detaylar…

İnstagram Spam ve Şikayet Edilmeme Metodu

Öncelik olarak İnstagram hesabımıza giriş yapıyoruz. İnstagram hesabımıza giriş yaptıktan sonra, hesabımızın ayarlar sekmesine giriyoruz. Ayarlar sekmesine giriş yaptıktan sonra, hesap kısmına geliyoruz. Hesap kısmına geldikten sonra, İnstagram hesabımızı işletme hesabına geçiş yapıyoruz.

İnstagram hesabınızı işletme hesabına geçirdikten sonra, ayarlar sekmesine gelerek içerik üretici kısmına giriş yapıyoruz. İçerik üretici kısmına giriş yaptıktan sonra, minimum yaş seçeneğine tıklıyoruz.

Minimum yaş kısmına geldikten sonra ise, varsayılan yazan kısmın yanında bulunan, ekle yazısına basıyoruz. Ekle yazısına bastıktan sonra bizden bir yaş girmemiz gerektiğini söylüyor. Buraya gireceğimiz yaş 95 olması gerekiyor. Yaşı 95 girdikten sonra, alt kısımda bulunan ülkeye göre yaş kısmına geliyoruz. Yan tarafta bulunan ekle kısmına basıyoruz. Ekle kısmına bastıktan sonra, karşımızı bütün ülkeler sıralanıyor.

Burada ilk seçeceğimiz ülke Azerbaycan oluyor. Azerbaycan‘ı seçtikten sonra, minimum yaşı 5 giriyoruz. Azerbaycan minimum yaşını 5 girdikten sonra, tekrar ekle butonuna basıyor ve Türkiye‘yi seçiyoruz. Türkiye’yi seçtikten sonra ise, minimum yaşı tekrar 5 giriyoruz.

Bu işlemleri doğru bir şekilde yaptıktan sonra ise, Hesabımız ne şikayet edilebiliyor, ne de spam yiyor. Eğer adımları doğru bir şekilde yapmaz iseniz, şikayet edilmeye veya spam yemeye devam edersiniz.

İnstagram’da Spam yememe ve Şikayet Edilmeme Metodu Videolu Anlatım

 • Ergün
  10 ay önce

  94 ve 5 rakamını secemiyiruz

  yorum beğen
  • budaney
   8 ay önce

   Merhaba, bu metot instagram tarafından fixlendi(güncellendi) artık işe yaramıyor olabilir.

   yorum beğen
 • Ergün
  10 ay önce

  Merhaba yaş aralığı 13-25 arasında olmalıdır. Hatası veriyor

  yorum beğen
  • budaney
   8 ay önce

   Merhaba, bu metot instagram tarafından fixlendi(güncellendi) artık işe yaramıyor olabilir.

   yorum beğen

Sıradaki içerik:

İnstagram Spam ve Şikayet Edilmeme Metodu

ladyboy in dubai mia blow pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

entsorgung berlin