e
sv

İnstagram Hesabım Neden Kapatıldı? Nasıl Geri Açarım?

152 Okunma
avatar

budaney

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Türkiye’nin hatta, Dünyanın en popüler “Sosyal Medya” platformlarından biri olan İnstagram, bulunan açığının önüne geçememesi sebebi ile bir çok kişinin İnstagram hesabı kapanmakta. İnstagram hesabı kapanan kişiler, hesabının neden kapatıldığını bilmemekte. Peki İnstagram hesabınız hangi sebeplerden dolayı kapandı? Kapanan hesabınızı nasıl geri açabilirsiniz? İşte detaylar.

İnstagram Hesabı Neden Kapatılır?

İnstagram hesabınızın kapanma sebebi, İnstagram’ın belirlemiş olduğu kurallar ve politikalar dışını çıktığınız zaman, İnstagram hesabınız kapatılmaktadır. Bunun dışında asla ve asla hesabınız kapanmaz. Bazı durumlarda ise, kural ve politika ihlali yapmadığınız halde, İnstagram hesabınız kapanmaktadır. Bu durumun sebebi ise, İnstagram’da bulunan taklit açığıdır. Bu açık sayesinde hesabınız kapatılabilmektedir. “Taklit methodu ile hesap nasıl kapatılır?” adlı makalemize buradan ulaşabilir ve okuyabilirsiniz.

Kural ve Politika İhlali Yapmadım Ama İnstagram Hesabım Kapandı

İnstagram’da kural ve politika ihlali yapmadığınız halde hesabınız kapandı ise, bunun tek açıklaması taklit metodudur. Bu metot da, hesabınızı kapatmak isteyen kişi sizi birebir taklit eden hesap ile İnstagram’a, “Bu hesap beni taklit ediyor” diyerek şikayet eder. Hesabınızı İnstagram’a şikayet ettikten sonra da, hesabınız kapanır.

İnstagram Hesabımın Kapanmaması İçin Ne Yapabilirim?

İnstagram hesabınız kapanmaması için, İnstagram’ın belirlemiş olduğu kural ve politikalar dışına çıkmamanız gerekiyor. Eğer siz bu kural ve politikalar dışına çıkarsanız, İnstagram hesabınızın kapatılması an meselesidir. Bunların dışında ise, yukarıda bahsetmiş olduğum metot’dan hesabınız kapandı ise ve tekrar bu yöntem ile kapanmamasını istiyorsanız, İnstagram profil resminize dümdüz bir fotoğraf koyarak, şahsi resminiz ile değiştirmeniz gerekiyor. “İnstagram hesabınızı taklit metot’undan korumak” adlı makalemize, buraya tıklayarak ulaşabilir ve okuyabilirsiniz.

İnstagram Hesabım Taklit Metot’u İle Kapatıldı Nasıl Açarım

İnstagram hesabınız taklit metot’u ile kapandı ise, İnstagram’la iletişime geçmeniz gerekiyor. İnstagram’la iletişime geçtikten sonra, İnstagram’ın size yaptığı dönüş sonrası istediği bilgileri eksiksiz bir şekilde attığınız taktirde, İnstagram hesabınız açılacaktır. İnstagram hesabınız kapatıldı ise ve açmak istiyorsanız, “Kapanan İnstagram hesabı nasıl açılır?” adlı makalemizi, buraya tıklayarak ulaşabilir ve okuyabilirsiniz.

Sıradaki içerik:

İnstagram Hesabım Neden Kapatıldı? Nasıl Geri Açarım?

ladyboy in dubai mia blow pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

entsorgung berlin