arama

İnstagram Hesabım Kendi Kendine Takip Ediyor ve Beğeniyor

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • budaney budaney
  • 1 Yıldız
    Loading...

Aylık milyonlarca kullanıcıya sahip  , dünyanın en popüler ”Sosyal Medya” platformlarından biri olan İnstagramda bir çok kişinin yaşadığı sıkıntılardan biri de , İnstagram hesabının otomatik bir şekilde başka hesapları takip etmesi ve paylaşılan gönderileri beğenmesi olmuştur.

Peki bu sorunlar nasıl ortaya çıkmakta ? Bunlara çözüm yok mu ?

Bu yazımızda sizlere bunları tek tek anlatıcağız. 🙂

Dünyanın en popüler ”Sosyal Medya’‘ platformlarından biri olan İnstagramda bir çok kullanıcı bu sorunu yaşamakta. Bazıları bu durumu çözemediği için hesabını dondurup veya kapayıp yeni hesap açmakta. Peki bunlara çözüm yok mu ? Elbette çözümü var. Şimdi bu neden olur önce sizlere bunları sıralı bir şekilde anlatalım. 🙂

İnstagram Hesabım Benden Habersiz Başka Kişileri Takip Ediyor ve Gönderileri Beğeniyor Neden ?

Bunun nedeni çok basittir aslında. İnstagramı kullanırken takipçinizin çok az olduğunu , gönderilerinize az beğeni geldiğini veya çok fazla kişiyi takip ettiğinizi gördünüz. Bu durumu çözmek içinde internette İnstagram takipçi hilesi , İnstagram beğeni hilesi veya İnstagramda takip etmeyenleri bulma gibi siteleri araştırdınız.

İşte en büyük sorunda burdan sonra başlıyor. İnternette gezinirken kendinize uygun bir site buldunuz. Sitede İnstagramla giriş yap seçeneğine tıkladınız. İnstagram hesabınızı girdiniz. İşte siteye İnstagram hesabınızı giriş yaptığınız gibi kullanıcı adı ve şifreniz sisteme kayıt oldu. 

Peki Bu Durumda Ben Nasıl Başka Kişileri Otomatik Bir Şekilde Takip
Ediyorum ?

Sistem şöyle çalışmakta aslında ; 
Siz İnstagramda takipçi kasmak istiyorsunuz diyelim. Siteye giriş yaptığınızı varsayalım. Girdiğiniz sitede misal 100 takipçi verdiğini söylüyor.

Peki bu 100 takipçi size nereden geliyor ?

İşte bunu kavramak çok basit aslında. Sizin İnstagram hesabınıza gelen  100 takipçi , İnstagram takipçi hilesi veren siteye , sizin gibi giriş yapan diğer kullanıcılar takip etmekte.  Bu beğeni içinde aynı durum. 🙂
Kısaca şöyle söylemek gerekirse , siz İnstagram takipçi hilesi sitesinede girseniz , beğeni sitesinede girseniz site sahipleri size her türlü işlemi uygulamakta. 🙂 Başka hesaplara yorumda atabilirsiniz , takipte edebilirsiniz , gönderilerinide beğenebilirsiniz. Kısaca şöyle söylemek gerekirse , size İnstagramda yapılabilicek tüm işlemleri yaptırabilirler. 🙂

Bunların Unfollow Siteleriyle Ne Alakası Var ?

Bunların unfollow siteleriyle alakasının olma sebebi şudur. Siz siteye giriş yaptığınız zaman kullanıcı adı ve şifreniz onların sisteminede kayıt olduğu için size bir çok işlemi yaptırabilirler. 🙂 

Dipnot geçmeliyim ki unfullow sitelerine girmeyin demiyorum en güvenilir siteleri kullanmanızı tavsiye ederim. 🙂

Neyse çok konuşup kafanızı şişirmeyim gelelim  bunların çözümüne. 🙂 Korkmayın çözümü çok basit… 🙂

İnstagram Hesabım Başkaların Fotoğraflarını  Beğeniyor ve Benden Habersiz Başka Hesapları Takip Ediyor Nasıl Düzeltebilirim ?

Öncelikle çok konuşup kafanızı şişirmek istemiyorum. 🙂 

Başlıktada gördüğünüz gibi anlatacağım konunun sorunu çok basittir aslında. İnstagram takipçi veya beğeni hilesini kullanacağınız siteye giriş yaptıktan sonra direk şifrenizi  değiştirirseniz sorun ortadan kalkar.

Kısaca şunu söylemeliyim , İnstagram şifrenizi değiştirmeniz bu sorunu çözecektir ve ortadan kaldıracaktır.

Sosyal Medya ile ilgili diğer paylaşımlarımıza buradan ulaşabilirsiniz.