e
sv

İnstagram Hesabı Kapatan Profil Fotoğrafı

7538 Okunma
avatar

budaney

 • e 2

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 1

  Şaşırmış

 • e 1

  Kızgın

 • e 1

  Üzgün

Dünya’nın en çok kullanılan ve “Sosyal Medya” uygulamaları arasında en popülerden biri olan İnstagram‘da ilginç bir olay ortaya çıktı. Profil fotoğrafınıza bir resim koyuyorsunuz ve hesabınız kısa süre içinde kapandığı idda ediliyor. Fotoğrafı profil resmi yaptığımızda hesabımız kapatılıyor mu? İnstagram hesabı kapatan profil fotoğrafı. İşte detaylar…

İnstagram Hesap Kapatan Profil Fotoğrafı

Kısa süre içinde İnstagram‘da tartışma konusu olan ve profil fotoğrafınıza o resim ile değiştirdiğiniz zaman, hesabınızın kapatıldığı idda ediliyordu. Bir çok kişinin test ettiği bu fotoğraf ile birlikte, hesaplarının gerçekten kapatıldığı ortaya çıktı. Hatta ve hatta bir çok kişinin bu fotoğrafı uzun süre kullandığını kanıtlayan kişilere ödüller verileceği ortaya çıktı.

İnstagram Hesabı Kapatan Fotoğraf Hangisi?

Profil fotoğrafınızı bir fotoğraf ile değiştiriyorsunuz ve hesabınız dakikalar içinde kapanıyor. Bu durum çok ilginç değil mi? Bizce de ilginç fakat böyle bir durum şu an söz konusu. İnstagram profil resminizi bir palyaço resmi ile değiştiriyorsunuz ve hesabınız dakikalar içinde kapanıyor. İşte bir çok kişinin merakla aradığı o palyaço resmini sizler için paylaşıyoruz.

İnstagram Hesaplarını Kapatan Palyaço Resmi

Palyaço Resmini Profil Resmi Yaptığımızda Hesabımız Neden Kapanıyor?

İnstagram‘da profil fotoğrafını bu palyaço ile değiştirdiğiniz zaman, İnstagram bu fotoğrafın topluluk kurallarına aykırı olduğunu söyleyerek, maksimum 5 dakika içinde hesabınızı kapatıyor. Eğer bunu sizde test etmek isterseniz, boş bir hesap açarak bunu deneyebilirsiniz. Eğer bunu kendi hesabınızda test etmeye çalışırsanız, hesabınız kapanır ve bir daha giriş yapamayabilirsiniz.

Sıradaki içerik:

İnstagram Hesabı Kapatan Profil Fotoğrafı

ladyboy in dubai mia blow pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

entsorgung berlin