e
sv

İnstagram Çekiliş İle Takipçi Satın Al – Takipcilazim.com

1949 Okunma
avatar

budaney

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İnstagram, yaptığı ağır güncellemeler dolayısı ile yazılım yani havuz sistemi ile gönderilen takipçi hizmetlerinde %100 silinme durumu meydana geldi. Bu durumdan etkilenen “Sosyal Medya” hizmet sağlayıcıları ise birbirinden farklı yöntemler denedi. Fakat bir çok kişi bu yöntemlerde başarılı olamadı. olarak, sizlere İnstagram’da çekiliş ile takipçi gönderiyoruz. Sizde İnstagram çekiliş ile takipçi satın al hizmetimizden yararlanın, etkileşim sayınızı arttırın ve hesabınızı uçuşa geçirin.

İnstagram’da Çekiliş Nedir?

İnstagram’da başta çekiliş sayfaları olmak üzere, birbirinden farklı profiller Popüler Sosyal Ağı İnstagram’da çekilişler düzenlemekte. Düzenledikleri çekilişler ile katılımcılar arasından belirledikleri kişi sayısınca hediyeler vermekte. Yani çekilişi yapacak kişi İnstagram hesabında, story veya bir post oluşturur. Oluşturduğu story veya postta sizlerin çeşitli hediyeleri kazanabilmeniz için, kurallar belirlemekte. Örneğin bunlar;

 • Paylaştığımız gönderiyi beğenin
 • Yoruma 3 arkadaşınızı
 • Takip ettiğimiz hesapları takip edin

Bu vaatleri tam anlamı ile yerine getiren kullanıcılar arasından, hediye verecekleri kişi sayısına göre, kura çekimi yaparlar. Bu kura çekimi de genellikle çekiliş sitelerinde yapılır. Çektikleri kuralar doğrultusunda vaatleri tam anlamı ile yerine getiren kullanıcılardan çıkan kişilere ise hediyeleri gönderilmek üzere bilgileri alınır. En kısa sürede ise hediyeleri gönderilir.

İnstagram’da Çekiliş Nasıl Yapılır?

İnstagram’da çekiliş yapmak çok ama çok basittir. Öncelik olarak çekilişte ne vermek istediğinizi belirlersiniz. Daha sonra ise story veya post olarak atmak istediğiniz gönderiyi oluşturursunuz. Yukarıda da bahsettiğim gibi dilerseniz katılım kuralları eklersiniz. Bu şekilde çekiliş yapmış olursunuz.

Çekiliş Yaptım Fakat Kimler Katılım Sağlayacak?

İşte takipcilazim.com olarak, size bu hizmeti vermemizin tek sebebi de bu. Sizin İnstagram’da takipçi sayınız düşük ise, oluşturduğunuz çekiliş gönderisi çok fazla kişiye ulaşmayacak ve katılım az olduğundan dolayı, etkileşim sayınız da az olacaktır.

Takipcilazim.com olarak verdiğimiz çekiliş ile takipçi satın al hizmetlerinde, çekiliş yaptığımız sayfalarda min. 50 bin takipçi sayısı olmaktadır. Yani biz çekiliş gönderisini oluşturup paylaştığımız zaman, paylaştığımız gönderi min. 50 bin kişiye ulaşacaktır ve bu sayede de katılım fazla olacaktır.

Takipcilazim.com Çekiliş Hizmetleri Nasıl Oluyor?

Takipcilazim.com çekiliş ile takipçi satın al hizmetleri, belirlenen sayfalarda post paylaşımı ile gerçekleşiyor. Bu post paylaşımında, katılımcılara belirli hediyeler verilmekte. Katılımcılar da bu hediyeleri kazanabilmesi için çeşitli kurallar belirlenmekte. Bu kuralların başında da;


“Çekilişi kazanma şansını yakalayabilmeniz için, bizim takip ettiğimiz sayfaları takip etmeniz gerekiyor.”

Burada çekiliş düzenlenen hesap veya sayfa sizi takip ediyor ve katılımcılara da çekilişe katılım hakkı kazanabilmeniz için sizin İnstagram hesabınızı takip ettiriyor ve bu sayede sizin İnstagram hesabınıza %100 Türk takipçi gelmeye başlıyor.

Çekiliş İle Takip Satın Hizmetinden Nasıl Sipariş Veririm?

Takipcilazim.com çekiliş hizmetleri, sitemizde bulunan çekiliş ile takipçi satın al paketlerinden size uygun olanı seçiyorsunuz. Seçiminizi yaptıktan sonra sizden istenen bilgileri doğru bir şekilde dolduruyorsunuz. Bilgileri doğru bir şekilde doldurduktan sonra 3D güvenli ödeme sistemi ile ödemenizi gerçekleştiriyorsunuz. Ödeme işlemini gerçekleştirdikten sonra max. 1 gün içinde hizmetiniz işleme alınacaktır. İşleme alınıp alınmadığını, size verilen sipariş kodu ile kontrol edebilirsiniz.

Bunun haricinde ise, Havale/Eft yöntemi ile sipariş verebilirsiniz. Havale ve Eft ile sipariş veren kullanıcıların sitemizden ödeme bildirimi yapması gerekmektedir.

Çekiliş İle Sipariş Verdim Fakat Takipçilerim Silinir mi?

İnstagram Çekiliş ile takipçi satın al hizmetimizi kullanan müşterilerimizde %30’lu bir takipçi düşüş oranı görülmüştür. Bunun sebebi ise sizi aktif yani gerçek kullanıcılar takip etmesinden kaynaklıdır. Şunu unutmayın ki yazılım, havuz sistemi ile gönderilen takipçilerin tamamı silinmektedir. Takipcilazim.com olarak, asla ve asla yazılım yani havuz sistemi olarak takipçi gönderimi yapmamaktayız.

Sipariş Öncesi ve Sonrası Destek Mevcutmudur?

Sitemizde bulunan canlı destek sisteminden, iletişim formundan veya WhatsApp destek hattımızdan çekinmeden mesaj atabilirsiniz. Sizlere 7/24 destek verebilmek için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

Sipariş Vermek İçin :

Sıradaki içerik:

İnstagram Çekiliş İle Takipçi Satın Al – Takipcilazim.com

ladyboy in dubai mia blow pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

entsorgung berlin