arama

İlayda Ses İnstagram ve Tiktok’ta Fenomen Olma Yolunda Hızla İlerliyor

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • budaney budaney
  • 1 Yıldız
    Loading...

Son zamanlarda Tiktok’ta ve İnstagram‘da paylaştığı video ve fotoğraflar ile ciddi bir yükselişe geçen, adını sıkça bizlere duyuran İlayda Ses Sosyal Medya‘da fenomen olma yolunda hızla ilerliyor. Tiktok’da ve İnstagram‘da paylaştığı birbirinden güzel fotoğraf ve videolar ile tüm Türkiye’ye sesini duyurmuş durumda.

İlayda Ses Kimdir?

İlayda Ses 05.09.2004 yılında Ordu’da doğdu. Yaklaşık 3 sene orduda yaşadı. 3 sene Ordu’da yaşadık’tan sonra, Türkiye’nin en büyük şehirlerinden biri olan İstanbul’a taşındı. Taşındığı günden beri İstanbul’da ikamet etmekte.

Nelerden Hoşlanır?

Son günlerde Sosyal Medya‘da adını sıkça duyduğumuzun İlayda en çok şarkı söylemek, fotoğraf çekinmek ve Sosyal Medya‘da zaman geçirmek’den hoşlanıyor. Tiktok’da paylaştığı videolar ve İnstagram‘da paylaştığı fotoğraflar ile fotoğraf çekinmekten hoşlandığını açıkça görmekteyiz.

Günlük Hayatında Ne Yapar?

Sosyal Medya‘da iyi yerlere gelmek için, Sosyal Medya uzmanı arkadaşı(menejer) ile çalışmalarını sürdüren İlayda , günlük hayatında genel olarak Sosyal Medya‘da vakit geçirmekte. Bunun haricinde ise yeni başlamış olduğu cafe-pastane tarzı küçük bir işletmede çalışmakta.

İnstagram’da İlayda Ses

Adını sıkça duyduğumuz ve duymaya da devam edeceğimiz İlayda İnstagram‘da hızlı bir şekilde takipçi kazanmaya devam ediyor. İnstagram‘da gerek attığı fotoğraflar, gerek attığı videolar ve hikayeler olsun çok fazla etkileşim almakta. Şu an 6.164 takipçisi bulunan İlayda’nın elimizde bulunan bir takım verilere göre 1 haftada 20 bin takipçiye ulaşacağını göstermekte. İlayda’nın İnstagram hesabına buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

Tiktok’da İlayda Ses

Tiktok’da 21.500 takipçiye ulaşan ve hızlı bir şekilde takipçi sayısını arttırmaya devam eden İlayda, çektiği videoların yüz binlerce kişi tarafından izlenmesinden kaynaklı dikkatleri üstüne çekmiş durumda. Attığı birbirinden farklı videolar ile ismini bir çok kişiye duyuran İlayda, elimizde bulunan bir takım verilere göre 1 hafta içinde 50 bin takipçiye ulaşacağını göstermekte.

İlayda’nın Ses Getiren Videosu

İlayda Ses’in Ses Getiren Fotoğrafları
Birbirinden güzel fotoğraflar ve videolar paylaşmaya devam eden İlayda, bu hızla giderse Sosyal Medyayı fena bir şekilde sallayacağı açıkça görünmekte.