e
sv

Fenomen Muhammet Kızbaş’dan İyilik Üstüne İyilik

1102 Okunma
avatar

budaney

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün


Sosyal Medya fenomeni aynı zamanda mankenlik ile uğraşan Muhammet Kızbaş, İnstagram’dan ihtiyaç sahibi ailelere yardım yapacağını duyurdu. Muhammet Kızbaş ile beraber yardıma katılmak isteyenler ile İnstagram‘dan bizzat iletişim kurarak, ihtiyacı olan yüzlerce aileye erzak dağıtımı yaptı.

Sosyal medya fenomeni başarılı model Muhammet KIZBAŞ hayatını farkındalık projelerine katılmak ve ihtiyacı olan kişilere her konuda yardımcı olmak için adamıştı sanki. Kendisinin ihtiyaç sahibi bir aile için yaptığı iyilikle daha yakından tanıma fırsatı bulmuştuk aslında. Ardından ise herkes “MUHAMMET KIZBAŞ kimdir?” merakını duymaya başladı. kendi hayatında da zor zamanlar geçirmiş ve hayat mücadelesini de ağır bir şekilde vermişti. Hayatında yaşadığı zorluklar onu yıldırmadı ve yeni yeni başarılara imza atmaya başladı. Şu anda Sosyal medya da fenomen olma yolunda ilerleyen model Kızbaş’ı yakından tanıyalım ve iyiliklerine ortak olalım…

Muhammet Kızbaş’dan Muhammet Kızbaş’dan İhtiyaç Sahibi Ailelere Yardım

İstanbulda yardıma muhtaç bir ailenin tüm ihtiyaçlarını üstlenerek ve 3 aylık kira bedelini ödeyerek ailenin ve Sosyal Medya kanallarının takdirini kazanan Muhammet Kızbaş’ı bu şekilde tanımıştık ..
Modellik sektöründe bir butik sayfasının modelliğini yaparak başlamıştı. Şimdi ise binlerce kişiye hitap ederek ünlü markaların modelliğini yapmaktadır. Zor şartlarla mücadele ederek bugünlere gelen Kızbaş , iyilik yapmaktan hiç kaçınmıyor.
İstanbul ve Türkiye genelinde 200 e aşkın ihtiyaç sahibi ailelerin erzak ihtiyaçlarını karşılayarak hem ailelerin hemde takipçilerinin gönlünü çok güzel kazanmayı başaran KIZBAŞ şöyle anlatmıştı ;
“Bu güzel günlere gelebilmek için çok zorluklardan geçtim çaresizlik nedir en iyi ben bilirim o günlerimi göz önümde bulundurarak 200 den fazla ailemizin erzak ihtiyacını karşıladık ve tüm ihtiyaç sahibi ailelerimize yardımlarıma devam edeceğim” sözlerini dile getirdi.

Muhammet Kızbaş’ın Erzak Dağıtımından Görüntüler

Sıradaki içerik:

Fenomen Muhammet Kızbaş’dan İyilik Üstüne İyilik

ladyboy in dubai mia blow pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

entsorgung berlin