arama

İnceliyoruz Casper Vıa A3 Plus !

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Burak Aşlak Burak Aşlak
  • 1 Yıldız
    Loading...

YAPAY ZEKA TEKNOLOJİSİ

VIA A3 Plus’ta bulunan mükemmel yapay zeka, tasarım aşamasında başlar ve üstün mühendislik ile dokunduğu her yere uzanır. Performansı ölçerek öğrenme, infrared yüz tanıma ve gerçek zamanlı fotoğraf geliştirme deneyimlerini algılayarak öğrenebilen ve buna göre hareket edebilen zekası, son teknolojisi akıllı deneyimi sunacağını söylemekte şirket yapımcıları.

 

MediaTek Helio P60 Yapay Zekalı İşlemci

MediaTek’in en iyi işlemcisi Helio P60 ile geliştirilmiş üstün yapay zeka teknolojisine sahiptir. 2.0GHz işlemçi hızıyla akıllı yapay zekasıyla tüm uygulamaları ortama göre çalıştırabileceği iddia ediliyor.

VIA A3 Plus 4+4 çekirdekli A73 işlemcisi ile rakiplerine göre %70’e varan üstünlük sağlayarak saliseler içerisinde işlem kalitesi sunar. Oyunlar’da batarya tasarrufu sağlayacağını ve bu sayede pil seviyesi yavaş düşmekte olduğu iddia ediliyor.

6 GB RAM İle Saliseler İçinde Geçişler

6 GB Ram ile 80 farklı uygulamayı arka planda çalıştırırken, bir dokunuş ile istenilen uygulamaya beklemeden hızlıca geçebiliriz. Zorlu uygulamalarda ihtiyaç duyulan gücü boost teknolojisi ile rahatlıkla üstün bir şekilde performans sağlıyor.

 

Yapay Zekalı Kameralar (AI)

Öğrenen yapay zeka ile VIA A3 Plus, bulunduğumuz ortamı algılar ve infrared ışığı sayesinden bizim için kamera ayarlarını otomatik bir şekilde ayarlarmış. Böylece fotoğraflarımız her zaman canlı ve doygun renklerle kalitesini yansıtır.

16 MP Ön Kamera !

VIA A3 Plus yüksek performanslı 16 MP renkli ön kamera ve infrared kamerası ile günün her anında canlı ve aydınlık fotoğraflar çeker. Geniş 2 um piksel boyutu ve 400 nit parlaklığa sahip olan LED Flash; kapalı alanlarda, atmosferik gece çekimlerinde ve kalabalık portrelerde aydınlık ve berrak fotoğraflar çekilmesini sağlar.

 

Daha Büyük Ekran !

 

Uçtan uca çerçevesiz geniş ekranıyla %82 gövde oranına sahip. Ekranın genişliğine rağmen oval tasarımı, kullanıcının eliyle rahat kavramasını ve kolay kullanmasını sağlar. FHD + çözünürlüğe sahip incell ekranı, tüm renkleri yüksek kalitede destekler. 1080 x 2246 piksek ekran çözünürlüğü ile fotoğraflar, video, film ve oyunlarda bulunan detayla daha önce hiç olmadığı kadar net ve keskin görünür.

 

Premium Ses Seviyesi

DTS Sound ses sistemi ile müziğin keyfini çıkarın 90 desibele kadar yükselen ses seviyesi ile daha yüksek ve daha dolgun ses çıkısını sağlar.

 

 

Yapay Zeka Teknolojisi ile Optimize Batarya

  • Türkiye’nin ilk 12 nanometre akıllı telefon üretim teknolojisine sahip VIA A3 Plus, bataryasında artırılan dayanıklılığı ile akıllı güç tasarrufu sağlar. Rakiplerine göre %12 oranda daha hızlı uygulama yüklerken, genel güç tüketimi ise %25 oranda daha düşüktür. Yapay zeka teknolojisi ile geliştirilen optimize batarya size 1,5 güne kadar kullanım süresi sağlar.

 

Satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.