arama

Assasin Creed

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • budaney budaney
  • 1 Yıldız
    Loading...

ODYSSEY

Büyük bir hezimetten sonra çıkartılan bir harika. God Of War gibi harika bir oyundan sonra bu sene tadımızı kaçıracak bir oyun olması bekleniyordu. Önümüze sunulan bu oyun beklenilenin çok çok üstünde hatta GOW’dan sonra bu senenin en iyi oyunu dahi olabilir.

Assasin Creed Origins oyunundan sonra Assasin Creed ismine olan bütün güven tükenme noktasındaydı. Bir de üstüne 1 senede biz oyun yaptık dedikleri zaman hepimiz kafamızı vuracak duvar aradık

Her şey rağmen bu oyun MUHTEŞEM ve gümbür gümbür geldi. Eski Yunanistan’ın ortasında askerlerle ve mitoloji ile savaştığımız ,gemilerden gemilere atladığımız bu oyun Assasin Creed ismini kurtarmaya çok yakın.

Hem kadın hem erkek bir karakteri canlandırma şansı tanıyan  Assasin Creed Odyssey farklı hikayeler ve farklı zevkler yaşayabileceğimiz çok yönlü bir oyun olmuş. 

İstersek savaşçı olarak kora kor savaşlara girebildiğimiz, istersek suikastçi olarak oynayabildiğimiz bir oyun olarak karşımıza çıktı. Normal bir Assasin Creed oyunu olmanın çok ötesine geçip bize en az Witcher 3 kadar geniş bir evren sunan Assasin Creed Odyssey hepimizin saatlerce harcamak istediği ve sıkılmadan dünya keşfine çıkabileceği bir oyun olmuş.

İsterseniz ana görevlerden gidebildiğiniz ,isterseniz yan görevlerde daha uzun bir oyun deneyimi sağlayabildiğiniz muhteşem bir oyun deneyimi ,hatta ve hatta muhteşem bir  Assasin Creed deneyimi sizleri bekliyor. Ölmeden önce oynanması gereken oyunlar listesine gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Bu kadar tavsiye ettikten sonra çok sevdiğim bir yayıncıdan oyunun spoillersız olarak attığı bir gameplay videosunu buraya bırakıyorum.

Almak isteyen arkadaşlar oyun şu anda 750 liradan 200 liraya kadar geniş bir alım makası ile internet ortamında dolaşıyor ama ne kadar güvenilir bir site üzerinden alırsanız sizin için o kadar sorunsuz bir oyun deneyimi yaratacaktır.