arama

Android Telefonlar İçin En Gelişmiş Müzik Uygulamaları

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • budaney budaney
  • 1 Yıldız
    Loading...

Cihazınızda yer alan müzik uygulamaları yetersiz geliyor olabilir. Farklı özellikte ve farklı bir tasarım arayanlar için geliştirilen bu uygulamaları sizin için sıraladık. Hadi gelelim konumuza 🙂

1. BlackPlayer Music Player

BlackPlayer Müzik Çalar, MP3, WAV, OGG veya FLAC formatı ne olursa olsun cihazınızdaki tüm müziğin keyfini çıkarmanızı sağlayan Android için eksiksiz bir müzik çalardır. Ve en iyi yanı, deneyiminizi kişiselleştirmek için güçlü bir ekolayzır sağlamasıdır. 

BlackPlayer Müzik Çalar arayüzü basit, zarif ve adından da anlaşılacağı gibi karanlık. Ayarlarda, arayüzün bazı yönlerini özelleştirebilirsiniz, ancak her zaman baskın bir renk olarak siyahı koruyacaktır. 

BlackPlayer müzik çaları diğer müzik çalarlardan ayıran unsurlardan biri de güçlü ekolayzır. Herhangi bir şarkının sesini özelleştirmek için çok çeşitli araçlarla ‘oynayabilirsiniz’. Tabii ki, siz de tercih etmeyebilirsiniz, ama olasılık takdir edilir.

BlackPlayer Müzik Çalar, formatları iyi bir uyumluluk, zarif bir arayüz ve müzik severler için özel olarak tasarlanmış araçların güzel bir avuç sunan, Android için iyi bir müzik çalar. Ayrıca, disk kapaklarını yönetmenizi ve her şarkının ID3 bilgilerini düzenlemenizi sağlar.

2. Pi Müzik Çalar

ZİL SESİ

Zil Sesi Kesici’yi kullanarak herhangi bir mp3 dosyasını bile kesebilir ve varsayılan Zil sesi olarak yapabilirsiniz.

EKOLAYZER

Bas Güçlendirme, 3D Reverb Etkileri, Sanallaştırıcı ve 10 inanılmaz ön ayarlı dahili 5 Band Ekolayzer.

KLASÖR GÖRÜNÜMÜ

Gelişmiş Klasör görünümü ile tüm müzik dosyalarınıza kolayca göz atabilirsiniz.

Pİ GÜÇ PAYLAŞIMI

Gelişmiş bir Müzik Paylaşımı özelliği, birden çok parça, birden çok albüm, birden fazla tür ve hatta birden çok oynatma listesi gibi istediğiniz öğeyi dünyanın herhangi bir yerindeki herkese paylaşmanıza olanak tanır.

3. Musicolet Music Player

1. Bu uygulama sadece yerel ses dosyalarını (mp3 vb.) zaten sahip olduğunuz dosyaları yürütür. Bu uygulama internet üzerinden yürütmeyi veya indirmeyi desteklemez.
2. Bu uygulama internet izni istemediğinden internet kullanan özellikler içermez.

Musicolet basit, yine de gerekli müzik çalar özelliklerini … gibi öncü özellikler ile bir arada bulunduran güçlü bir programdır…

Birden fazla Sıralar

Bir listeden müzik dinlerken başka bir liste yaratmak/düzenlemek mümkündür. Musicolet android markette birden fazla sıra seçeneğini destekleyentek müzik çalardır. En fazla 20 sıra oluşturabilirsiniz.

Basit arayüz, sade dizayn ve kolay kontroller

Kolay ve hızlı kontroller için tüm önemli bileşenleri tek bir sıraya yerleştirdik (Ana yürütücü, Listeler, Dosyalar, Albümler, Şarkıcılar, Çalma Listeleri). Böylece 1 tuşla onlara erişim sağlayabilirsiniz.


Kulaklık kontrolleri

Durdur ve başlat için tek tık. Sonraki için iki ve önceki şarkı için üç kere tıklayın. Her >=4 basışta şarkıyı hızlıca ileri sarabilirsiniz. (*bazı cihazlarda çalışmayabilir. Açıklamayı Musicolet>Ayarlar>Ellerserbest kısmında görebilirsiniz.)

Dosya yöneticisi

Şarkıları kapsayan dosyalarıyla birlikte şarkılara ulaşın.

Ekolayzer

Musicolet ekolayzeri ile müzik deneyiminizi yükseltin. Ayrıca sistem ekolayzerini da kullanabilirsiniz (eğer cihazınız destekliyorsa).

Gömülü şarkı sözleri + LRC desteği

ID3 etiketleri ile ses dosyasına gömülü olan şarkı sözlerini destekler. Musicolet ayrıca senkronize şarkı sözleri için olan .lrc dosyalarını da destekler.

Etiket düzenleyici

Başlık, Albüm, Şarkıcı, Yazar vb. bilgilerini düzenleyebilirsiniz. Ayrıca şarkıların albüm kapaklarını da değiştirebilirsiniz.

Uyku zamanlayıcısı

Belli zamanlarda otomatik olarak müziği durdurmak veya uygulamayı kapatmak için zamanlayıcıyı ayarlayın.

İlgi çekici wigdetlar

Uygulamayı açmadan ana sayfa üzerinden widgetlarla müziğiniz kontrol edin.

Kilit ekranı

Musicolet ile cihazı açmadan bile kilit ekranı kontrolü yapın.

Özel çalma listeleri

“En çok yürütülen şarkılar”, “Son eklenen şarkılar”, “Favoriler” vb.

Parlak ve Karanlık temalar

Parlak ve Karanlık temalar arasından seçim yap.

Önceki versiyonlar (3.0) için bile android 8.0 OREO bildirimleri

Bildirimlerin görünümünü değiştirebilirsiniz. Ayrıca bildirimlerden hızlıca ileri veya geri sarmayıayarlar kısmından etkinleştirebilirsiniz.

** Daha fazla özellik çok yakında geliyor. **

Musicolet geniş bir yelpazede android sürümlerini destekler. Eski Android 2.3 (Gingerbread) ‘den Son Android 8.1’e (Oreo).

%100 Ücretsiz 

Musicolet tamamen ücretsiz müzik çalar uygulamasıdır. Uygulama İçi satın alma işlemi bulunmamaktadır.

Hiç Reklam Yok 

Musicolet, reklamsız bir müzik çalar. Evet doğru okudunuz: reklamsız tamamen ücretsiz bir müzik çalar.

İnternet izni yok, Tamamen çevrimdışı

Musicolet bile Internet iznini (ağ erişim izni) kullanmıyor. (Play Store’daki altındaki ‘İzin Ayrıntıları’bölümündeki kontrol edebilirsiniz.) Dolayısıyla, Google Play Store’da bir bit veri bile gönderip alamazsınız. /internetten. Arka planda bile değil. Gizliliğinize tam saygı gösterilir.

4. Google Play Music

Google Play Müzik nasıl kullanılır?

Favori şarkılarınızı dinlemek ve müzik koleksiyonunuzu depolamak için Google Play Müzik’i kullanın. Ayrıca çalma listeleri oluşturabilir, radyo dinleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Kişisel koleksiyonunuzu ekleyin

Ücretsiz olarak 50.000 şarkıyı saklayabilirsiniz.

Müziği buluta yükleme: Buluta müzik yüklemek için Müzik Yöneticisi’ni veya Chrome için Google Play Müzik’i kullanabilirsiniz. Müzik Yöneticisi Mac, PC ve Linux için kullanılabilir. Bir Chrome tarayıcı veya Chromebook kullanıyorsanız , Chrome için Google Play Müzik’i kullanmanızı öneririz .

Farklı cihazlarda müzik dinleyin

Google Play Müzik’te kullandığınız hesapta oturum açtığınızda, bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda , Android TV’de , Sonos’ta veya Android Auto , AndroidGiyinmek veya Chromecast’te müzik dinleyebilirsiniz .

Müzik akışı

ABD’de Google Play Müzik aboneliği olmaksızın , ruh halinize, etkinliğinize veya favori popüler müziğinize göre ücretsiz radyo istasyonları yayınlayabilirsiniz. Saatte 6 defaya kadar şarkıları atlayabilirsiniz. 

Google Play Müzik aboneliği ile Google Play kataloğunda reklamsız olarak 30 milyondan fazla şarkı yayınlayabilirsiniz. Şarkıları istediğiniz kadar şarkı atlayabilir ve çevrimdışı müzik dinleyebilirsiniz. 

Oynatma listeleri ve radyo istasyonları oluştur

Sen olabilir çalma listeleri yapmak kitaplığınızda sevdiğiniz sanatçılara veya şarkılara göre ve (kullanılabildiği ülkelerde) radyo istasyonlarını başlar. Google Play Müzik’e abone olursanız, herhangi bir reklam görmez veya limit atlamazsınız.